Sekretaritë Mësimore


Sekretaria e Fakultetit të Edukimit         

Emër  Mbiemër Email
Klea Kasaj klea_kasaj@yahoo.com
Xheni Gjyshi xheni.gjyshi@yahoo.com
Gerta Muka g.muka@hotmail.com
Dhurata Brahimaj dhuratabrahimaj@live.com
Albertina Likja ina_likja@yahoo.com
Elona Mina elabudini@hotmail.com
Besa Tefaj besa_tefaj@hotmail.com
Specialiste Qendra Edukim në Vazhdim
Emër  Mbiemër Email
Ada Gashi adagashi21@yahoo.com

Sekretaria e Fakultetit të Biznesit

Emër  Mbiemër Email
Marsida Tilka marsidatilka@rocketmail.com
Fatjona Keta fatjonaketa@gmail.com
Edmonda Veliu edmondaveliu@yahoo.com
Saila Kokiçi ila_kokici91@hotmail.com
Shqiponja Danaj shqiponja.danaj@hotmail.com
Fatlinda Selmani fatlindaselmani@hotmail.com
Belisa Korriku belisakorriku@hotmail.com

Sekretaria e Fakultetit të Studimeve Profesionale

Emër  Mbiemër Email
Anisa Nika anisanika@gmail.com
Morena Deliallisi morenadeliallisi@gmail.com
Viola Isaku viola.isaku@gmail.com
Evelina Kameraj evelina.kameraj@live.com
Albana Rrapi bana_rrapi@hotmail.com
Ingrid Sejdini ingridsejdini@hotmail.com
Nilda Rubjeka nildarubjeka@hotmail.com
Valbona Logu valbona.margjeka1@gmail.com
Ermira Lleshi ermira.lleshi14@gmail.com

Sekretaria e Fakultetit të Shkencave Politike-Juridike

Emër  Mbiemër Email
Selvie Plloci selvieplloci@yahoo.com
Dallandyshe Zenelaj dallandyshezeneli@yahoo.com
Xhejni Vodica xhejnivodica@gmail.com
Orneda Çarçani oneda1carcani@gmail.com
Borana Hoxha hoxhaborana@gmail.com
Fatbjola Llukaj fatbjola@hotmail.com
Suela Asllani suela.asllani@yahoo.com
Klara Ceka klara.ceka@hotmail.com

Sekretaria e Fakultetit të Teknologjisë së  Informacionit             

Emër  Mbiemër Email
Sonila xoxi sonilaxoxi@yahoo.com
Orjola Baba orjola.baba@gmail.com
Adelaida Abdyli abdyli.adelaida@gmail.com
Ana Aliaj ana-mema@hotmail.com
Arbora Islamaj arbora.islamaj@gmail.com
Enkelejda Jupi edajupi@gmail.com