Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

“Trajektorja e zhvillimit dhe pandemia: fakte, risi, pritshmëri”

Qershor 4

Në Serinë IV të #UAMDInnovationTalks kemi të ftuar zv. Rektorin për Kërkimin Shkencor, Prof. Dr. Lekë Sokoli.

Tema që ai do të trajtojë është “Trajektorja e zhvillimit dhe pandemia: fakte, risi, pritshmëri”. Shënojeni në kalendar për të mos e humbur këtë uebinar, i cili do të transmetohet live edhe në Facebook.

E enjte, 4 qershor, Ora 14:00!

 

Details

Date:
Qershor 4

Venue

Currila
Rruga Currila 14
Durrës, 2001 Albania
+ Google Map