Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Cikli “Studenti dhe profesioni”/ Bashkëbisedim me z. Alfred Lela

Dhjetor 17, 2018

I ftuari i radhës në ciklin “Studenti dhe profesioni” organizuar nga Fakulteti i Shkencave Politike-Juridike do të jetë z. Alfred Lela. Studentët e të gjithë fakulteteve janë të mirëpritur!

Details

Date:
Dhjetor 17, 2018