Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Histori Suksesi me Kushtrim Sheremeti

Tetor 25, 2018

Falë Delegacionit të Bashkimit Europian në Shqipëri, Histori Suksesi me Kushtrim Sheremetin vjen në qytetin e Durrësit, më 25 tetor, në 11:30.
I ftuari ynë do të ndajë me ne përvojën e tij të suksesshme si aktor, producent filmi dhe televizioni, sipërmarrës kulture, organizator festivalesh, menaxher në teatër, etj.
Kushtrim Sheremeti do të na tregojë më shumë për sfidat dhe sukseset e rrugëtimit të tij.
Eja dhe ti tek Universiteti “Aleksandër Moisiu”, Fakulteti i Biznesit, Durrës, për një paradite frymëzuese e motivuese!

Details

Date:
Tetor 25, 2018

Venue

Kampus Spitallë
Kampusi i Ri Universitar, Rr. Miqësia, Spitallë
Durrës, Albania
+ Google Map