Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Konferenca IV Ndërkombëtare e Arsimit dhe Kulturës në Gjuhën e Huaj

Qershor 7, 2019

Universiteti “Aleksandër Moisiu” ka kënaqësinë t’ju ftojë në Konferencën IV Ndërkombëtare e Arsimit dhe Kulturës në Gjuhën e Huaj. Konferenca organizohet nga Departamenti i Gjuhës Angleze në Fakultetin e Edukimit.

Details

Date:
Qershor 7, 2019

Venue

Godina nr. 1, Kampusi Universitar, Spitallë
Kampusi i Ri Universitar, Rr. Miqësia, Spitallë
Durrës, Albania
+ Google Map