Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Leksion i Hapur me Guvernatorin e Bankës së Shqipërisë, z. Gent Sejko

Mars 29, 2019

Ora 11:00
Salla e Konferencave, Godina 1

Tema e leksionit të hapur:

Roli i Bankës Qëndrore në zhvillimin e qëndrueshem dhe afatgjatë të vendit: Stabiliteti financiar, një parakusht i domosdoshëm në zhvillimin ekonomik.

Details

Date:
Mars 29, 2019

Venue

Godina nr. 1, Kampusi Universitar, Spitallë
Kampusi i Ri Universitar, Rr. Miqësia, Spitallë
Durrës, Albania
+ Google Map