Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Workshop: Procesi i integrimit dhe pranimi i Shqipërisë në Bashkimin Evropian

Maj 17, 2019

Në kuadër të nismës “E-Citizens, Albania in Europe”Universiteti “Aleksandër Moisiu” dhe Rrjeti AS@N ju ftojnë në workshop-in me temë “Procesi i integrimit dhe pranimi i Shqipërisë në Bashkimin Evropian”. Aktiviteti do të zhvillohet ditën e premte, datë 17 maj, ora 10:00, në Sallën e Konferencave të Fakultetit të Shkencave Politike-Juridike, Godina nr. 2, Kampusi Universitar, Spitallë.

Details

Date:
Maj 17, 2019

Venue

Godina nr. 2, Kampusi Universitar, Spitallë