Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Shfaqja e filmit “AZIZI”/ Diskutim me producenten Luljeta Progni

Janar 18, 2019

Diskutim për të kaluarën, trashëgiminë dhe kujtesën.
E martë, 18 dhjetor, ora 10:00.

Details

Date:
Janar 18, 2019

Venue

Kampus Spitallë
Kampusi i Ri Universitar, Rr. Miqësia, Spitallë
Durrës, Albania
+ Google Map