Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

“Zhvillimi i karrierës dhe planifikimi i së ardhmes lidhur me punësimin”

Janar 28

UAMD ka kënaqësinë t’ju ftojë në një bisedë jo-formale me gazetarin Blendi Fevziu, të organizuar nga Qendra “Media Aktive”.

Tema e diskutimit do të jetë “Zhvillimi i karrierës dhe planifikimi i së ardhmes lidhur me punësimin” dhe do të moderohet nga gazetari Blendi Salaj.

Ju ftojmë të na bashkoheni ditën e premte, 28 janar, ora 12:00, në Sallën e Konferencave të Fakultetit të Shkencave Politike-Juridike.

Details

Date:
Janar 28

Venue

Godina nr. 2, Kampusi Universitar, Spitallë