Loading Events
Find Events

Event Views Navigation

Events for Shkurt 2020

Calendar Month Navigation

E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel
27
28

Promovimi i librit: “Metropolet barbare” nga Guillaume Faburel

Zgjerimi në BE: Krahasim i procesit të integrimit Europian së Shqipërisë me atë të Greqisë, Bullgarisë, Rumanisë

29
30
31
1
2
3
4

“Pastrimi i Parave në Epokën e kriptomonedhave”

5
6
7
8
9
10
11

Forum Publik: Të nxisim vajzat për të studiuar e kontribuar në shkenca, teknologji dhe inxhineri

12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
1
+ Export Events