Loading Events
Find Events

Event Views Navigation

Events for Dhjetor 2020

Calendar Month Navigation

E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë E diel
30
1
2
3
4
5
6
7
8

Uebinar: “Kultura e Integritetit dhe të Rinjtë”

9
10
11

Uebinar: “Jo Vetëm Student! Por edhe Jurist dhe Qytetar Aktiv”

12
13
14

“E drejta e informimit dhe mbrojtja e të dhënave personale”

15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
+ Export Events